DXN Aloe Vera Losyon

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Aloevera El ve Vücut Losyunu yağ içermeyen özel formülü ile cildinize ferahlık hissi vermeye, nemlendirici etkisi ile cildi yumuşatmaya ve cilt kuruluğunu gidermeye yardımcı olur. Aloe vera’nın içerdiği vitaminler ve kolajen ile cildi besler, yapılandırır, onarır ve doğal nemini korumaya yardımcı olmak için cildi sürekli yumuşak tutar.

DXN Aloevera El ve Vücut Losyonu‘nu; spordan sonra, duştan sonra, tıraştan sonra ve her gece yatmadan önce cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cildinizin sürekli taze ve pamuk gibi olması için düzenli şekilde kullanınız.

Aloe Vera Hakkında Genel Bilgi

Aloe Vera vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, krom, sodyum, potasyum, manganez ve bakır minerallerini içeren bir bitkidir.

Bu şifalı bitkinin cilt üzerinde iyileştirici, yumuşatıcı, nemlendirici ve yaşlanmayı önleyici etkisi vardır. Yaşlanmayı önleyici etkisi çok yönlüdür. Çok iyi bir temizleyici olduğu için ölü hücreleri kaldırır ve derinin küçük gözeneklerini temizler. Bir yandan derideki atık ve toksinleri kaldırırken, içerdiği vitamin, mineral ve amino asitlerle deriyi besler.

Cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini korur. Cildi yumuşatır ve onarmaya yardım eder. Cildin esnekliğini arttırır. Ayrıca sarısabır olarak da anılan bu bitkiden elde edilen özler, kozmetik sanayinde de kullanılarak çeşitli kozmetik ürünlerinin yapımına katkıda bulunmuş ve insanların kullanımına sunulmuştur.

Ciltteki lekelerin yok olmasına yardım eder. Güneş yanığı gibi hafif deri yanıklarında cildi rahatlatır.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim