DXN Bebek Yağı, Chubby

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Bebek Yağı, Chubby sadece nemlendirici olarak değil 5 farklı amaç için kullanılabilir.

Temizleyici olarak kullanın

Yüzünüzdeki kir ve makyaj malzemesini çıkarmak için kesinlikle güvenle kullanabilirsiniz. DXN Bebek Yağı, Chubby yanaklar, alın, burun ve çeneye az miktarda sürün. Elinizle daireler çizerek masaj yapın. 2-5 dakika masajın ardından ılık, temiz bir bez ile tamamen silin.

Göz Makyaj Çıkarma

DXN Bebek Yağı, Chubby göz makyajınızı temizlemek için de kullanabilirsiniz. Bir pamuk veya makyaj temizleme pedinin üzerinde bir miktar bebek yağı koyun. Gözünüzde bulunan rimel, far kalemin temizlendiğini göreceksiniz. Bu işlemi yaparken gözlerinize fazla sert uygulama yapmamaya özen gösterin.

Tüylerinizi Alırken Kullanın

Vücudunuzdaki fazla tüyleri tıraş bıçağı ile alacaksanız, cildinizin çok hızlı bir şekilde tahriş olduğunu bilirsiniz. Pahalı traş kremleri yerine size DXN Bebek Yağı, Chubby öneriyoruz. Tıraş işlemine başlamadan önce bitkisel bebek yağını sürün. Ardından tıraş işlemini gerçekleştirin. Böylece cildinizin nemlendiriciye ihtiyacı kalmayacaktır.

Makyaj fırçalarını temizleyin

Makyaj yaparken kullandığınız fırçaların haftada bir kez temizlenmesi gerekiyor. Bir çok kişi genellikle makyaj fırçalarını yıkayarak temizlemeye çalışıyor. Ancak üzerinde bulunan boyaların suyla temizlenmesi kolay değildir. Bunun için önce fırçalarınızı avucunuzun içine koyduğunuz DXN Bebek Yağı, Chubby‘e bulayın. Birkaç dakika bekleyin. Ardından fırçanızı yıkayın. Hem daha kolay temizlendiğini hem de yumuşak olduklarını göreceksiniz. Fırçalarınızı kuruyuncaya kadar düz bir şekilde tutmayı unutmayın.

Kuru ve cansız saçlar

Saçların özellikle uç kısımları kuru ve cansızlaşır. Tabi bu durum özellikle uzun saçlı kadınların canını sıkar. Saçlarınızın canlı ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız, yine bitkisel bebek yağını kullanabilirsiniz. Bir makyaj pedine veya pamuklu bir beze DXN Bebek Yağı, Chubby dökün. Bu bezi saçlarınızın cansız ve kırık bölümlerine tampon yaparak uygulayın. Ardından saçlarınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Sakal Tıraşı veya Tıraştan Sonra Nemlendirici Olarak

Erkekler için sakal tıraşı bazen eziyet olabiliyor. Kullanılan bıçakların üzerinde kayganlığı sağlayan yapışkan bantlar ilk kullanımdan itibaren eriyor ve ikinci tıraşı zorlaştırabiliyor. Daha kolay bir tıraş için öncesinde DXN Bebek Yağı, Chubby ile nemlendirmek tıraş esnasında kolaylık sağlayabilir.

Bir çok kişi bebeğinin tenine bebek yağı sürmek istemez. Vücudunun daha da yağlanmasından korkar. Ancak DXN Bebek Yağı, Chubby, içerdiği mineraller sayesinde gözenekleri kesinlikle tıkamaz. Cilt, saç veya tırnaklarınıza sürmeniz halinde nemlendirir, içindeki mineraller sayesinde yumuşaklık sağlar.

DXN Bebek Yağı, Chubby, buğday tohumu özü, ayçiçeği çekirdek ekstresi, atkuyruğu özü ve komifora mür içeriği ile bebeğinizin cildini temizlemeye yardımcı olur. Cildin çatlamasını ve kurumasını önler. Dirsek ve topukların yumuşatılmasına yardımcı olur.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim