DXN Civattino Coffee

18 Aralık 2017
18 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Civattino Coffee, % 100 fermente edilmiş kahve çekirdeğinden “civet kedisi kullanılmadan” üretilmiş özel bir MİSK kahvesidir. Pürüzsüz ve yumuşak bir lezzetle tatmin edici, derin hoş bir aroma verir. DXN Civattino Coffee’nin her yudumuyla gününüzü aydınlatın!

Kısa Bilgi; Endonezya’ya özgü bir kedi olan Civet kedileri, kahve meyvesini ağaçlardan seçerek yerler. Ancak sindirim sistemleri kahve meyvesi çekirdeğini eritemez ve dışkıyla doğaya bırakırlar. Bu dışkılar toplanarak kahve çekirdekleri ayıklanır, temizlenir, fermentasyon işlemlerinden geçirilerek fincanı 20€ edecek kadar kaliteli, besleyici ve lezzetiyle farklı bir kahve ortaya çıkar.

İşte bu şekilde üretilen besleyici ve farklı lezzette ki kahveyi, DXN sadece fermentasyon yöntemiyle civet kedisi kullanmadan elde etmiştir.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim