DXN Cocozhi (Sıcak Çikolata)

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Cocozhi Sıcak Çikolata, %18 birinci kalite kakao, özel üretim krema, vanilya aroması ve %2 Ganoderma Lucidum (14 günlük miselyum hali GL) özü içeren, yağı alınmış sütten formüle edilmiş besleyici ve enerji verici bir içecektir. (Yaz aylarında buzla denemeyi unutmayın) DXN Cocozhi Sıcak Çikolata kilo kontrolünüzde destekleyicidir. Gelişme çağında olan çocukların tüketimi için uygundur. Sodyum Kazeinat içerir.

Sodyum Kazeinat; pastörize sütün işlenmesiyle elde edilen bir süt proteinidir. Hayvansal proteinler grubuna girdiği için bitkisel proteinlerden daha kalitelidir ve sekiz tane günlük beslenmede gerekli temel aminoasit içerir. Süte alerjisi olmayan birinin kazein’e alerjisi olabilir. (bkz. Kazein)

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim