DXN Gano Masaj Yağı

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Gano Masaj Yağı, ganoderma özü ve en kaliteli palmiye yağı ile zenginleştirilmiş muhteşem bir masaj yağıdır. %100 doğaldır ve anti-oksidan açısından zengindir. Tüm cilt tipleri ve yaşlarda kullanıma uygundur. DXN Gano Masaj Yağı‘nı kas tutulmalarında veya masaj terapinizde kullanabilirsiniz. Açık yaralara sürmeyiniz. Düzenli ve uzun bir şekilde masaj yaparak cildinize yediriniz.

Bitkilerin kralı olan Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) insan vücudunda harikalar yaratır. Vücudunuzda (masajla beraber) kas ve eklem ağrılarını dindirmek için sakinleştirici etkisi vardır. Sizi stresten uzaklaştırır ve özgürlük duygusu verir. Cildinizi tazeler ve cildinizin yaşlanma sürecini geciktirir. Cildinize güzel bir doku ve renk vermek için E Vitamini ve K Vitamini içerir. DXN Gano Masaj Yağı, harici kullanımı için üretilmiştir. Düzenli olarak kullanmanız önerilir.

Gano Masaj Yağı;

  • Ağrılarınızı hafifletmeye yardımcıdır.
  • Yorgunluğunuzu alır, vücudunuzu dinlendirir.
  • Stresinizi azaltmaya yardım eder.
  • Atletik performansınızı (hareket kabiliyetinizi) arttırmaya yardımcıdır.
  • Kan dolaşımını arttırır, iyileştirir ve kaslarınızda rahatlama sağlar.

Sporcular; titiz bir antrenmandan sonra zorlanan ve yorulan kaslarınızı DXN Gano Masaj Yağı ile rahatlatabilirsiniz. Gano Masaj Yağı, düzenli kullanımda gelecekte de yaşayacağınız kas yorgunluğunuzu engellemeye yardımcı olacaktır.

Masörler; müşterilerinizi DXN Gano Masaj Yağı’nın sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisi ile rahatlatabilir, ürünümüzün özellikleri hakkında bilgilendirerek sizi tekrar tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Dış görünüşlerine önem veren kadınlar ve erkekler; DXN Gano Masaj Yağı herhangi bir yüz germe ameliyatı olmadan yüzünüze bakım yaparak genç kalmak için günlük yüz masajı tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Yaşlılar; vücut sertliklerini yumuşatmak için kullanabilir. Ayrıca ağrılarını hafifletmek üzere DXN Gano Masaj Yağı en büyük yardımcıları olabilir.

Çocuklar; oyun esnasında meydana gelebilecek küçük yaralanmalarda, ağrılarını hafifletmek ve cilt onarımını hızlandırmak için yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

Gano Masaj Yağı herkesin hayatında kolaylık sağlamak için imal edilmiştir. Şeffaf ve hafif bir yağdır, kokusuzdur, kullanıcıya yapışkanlık hissi vermez. Hafif bir yıkama ile kumaş üzerinden çıkar ve leke bırakmaz. Cildinize yumuşak bir dokunuş ve her türlü durum için mükemmel bir yağdır.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim