DXN GanoCelium (GL) Kapsül

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Ganocelium (GL) ürünümüze geçmeden önce Ganoderma hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Latince adı Ganoderma olan Kırmızı Reishi Mantarı; Çinde Lingzhi, Japonya’da Reishi adıyla bilinen çok değerli bir mantardır. Çok nemli ormanlık alanda içerisine az ışık geçiren, çürümeye yüz tutmuş meşe, kestane, kayın, erik gibi ağaç kütükleri üzerinde yetişir. Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum) 4000 yıldan fazla bir süredir geleneksel Çin ve Japon tıbbında kullanılmaktadır. Odunsu ve sert yapısı sebebiyle tüketimi özel koşullar gerektirmektedir.

Kırmızı Reishi Mantarını, asırlar önce Çin’de ve Japonya’da sadece hanedanlar ve çocuklarının içebildiği, halktan birisinin mantarı bir ağaç altında bulduğunda bile saraya götürüp teslim ettiği, teslim etmeyenlerin cezalandırıldığını belirten yüzlerce resmi kayıt bulunmuştur. Çin Seddini yaptıran SHİH-HUANG (M.Ö.259-210) bu mantarı kullanan ilk imparator olarak bilinmektedir.

DXN Ganocelium (GL)

DXN Ganocelium (GL), organik olarak lisanslı olan DXN çiftliklerinde yetiştirilen, 14 günde bir hasat edilen, %100 Ganoderma Lucidum gövdesinden imal edilmiştir. Her DXN Ganocelium (GL) kapsülü 450mg.’dır. 90 ve 360 kapsül içerikli ambalaj boyları vardır.

Genel olarak bağışıklık sistemini desteklediği, güçlendirdiği ve vücut fonksiyonlarının dengelediği tespit edilen DXN Reishi Gano (RG) ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi için üretilmemiştir.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim