Sakine KARTAL

DXN Istanbul Üyelik için DXN Türkiye’nin Başarılı Lider Girişimcilerinden Sn.Sakine Kartal’ı arayabilirsiniz. Sn. Sakine Kartal hakkında kısa bir biyografiyi aşağıda okuyabilirsiniz. DXN Türkiye’nin Kazandıran Takımına Şimdiden Hoş Geldiniz.

DXN İstanbul Sakine Kartal

SAKİNE KARTAL

STAR AGENT

1976 Sivas doğumlu, Evli ve 1 çocuk annesiyim. Aynı zamanda kurumsal bir firmada 14 yıldır Satış Sorumlusu olarak çalışıyorum. Farklı bir şeyler yapmazsam, hayatımda hiçbir şeyin değişmeyeceğini anlamam 20 yılımı aldı. Maddi olarak sıkıntıya girdiğim bir dönemde iş toplantısına davet edildim. Pazarlama ve kazanç sistemini hiç anlamamıştım ama Ganoderma'nın faydaları beni çok etkilemişti.

Toplantıdan sonra yaklaşık bir hafta "Ganoderma" hakkında araştırma yaptım. Network Marketing (tavsiye ile pazarlama) hakkında bir çok yazı okudum. Ürünleri kullanmaya başladım ve araştırmalarıma da devam ettim. Dr. Lim Siow Jin'in videolarında anlattıkları bende büyük bir hayranlık uyandırdı.

DXN'in fırsatlarla dolu bir firma olması, dünyanın İLK ve EN Büyük organik ganoderma yetiştiricisi olması derken kendimi DXN Türkiye ofisinde sponsorum Volkan Verdi ile görüşürken ve kayıt olurken buldum.

2017 Ocak'tan bugüne DXN Türkiye ile yarı zamanlı olarak çalışıyor ve tüm ürünlerini düzenli olarak kullanıyorum. DXN Üyelik için şimdi bana ulaşabilirsiniz.

DXN Üye Numarası

818638866

İletişim

0532 404 51 37

DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim