Yeter AMİL

DXN Istanbul Üyelik için DXN Türkiye’nin Başarılı Lider Girişimcilerinden Sn.Yeter Amil’i arayabilirsiniz.
SR Yeter Amil Liderliğinde; DXN Türkiye’nin Kazandıran Takımına Şimdiden Hoş Geldiniz.

DXN İstanbul Yeter Amil

YETER AMİL

STAR RUBY

1974 Nevşehir/Avanos doğumlu, 1 çocuk annesiyim. Sağlık Meslek Lisesi'den sonra Trakya Üniversitesi Pazarlama Teknikerliği bölümünden ve sonrasında Açık Öğretim İşletme'den mezun oldum. 26 yıldır sağlık personeli olarak çalışıyorum. Her anne gibi amacım; sağlıklı bir yaşamın yanında hayatta ki tek varlığım, oğluma daha iyi bir gelecek bırakabilmek.

Eskiden "Devlet Memuruyum" dendiğinde herkes bir durur, düşünür, saygı duyardı. Devlet memurları aldıkları tek maaşla evinin geçimini sağlar, evini, arabasını alır, çocuklarının geleceğini hazırlar ve emekliliğin tadını çıkarırdı. Fakat bugün herkes için zor yaşam şartlarında "memuriyet" hayatımızı sadece orta düzeyde idame ettirebilmemizi sağlıyor. Daha iyi şartlarda yaşamak, çocuklarımızın geleceğini hazırlamak için farklı bir şeyler denemek herkes için zorunlu hale geldi.

Sponsorum Volkan Verdi bana DXN Türkiye'den bahsettiğinde herkes gibi ön yargılı yaklaştım ve küçük paket almayı planladım. Aslında o dönemde ürün alacak birikimim yoktu ve kredi kartlarımı zor döndürüyordum. 2016 Haziran ayında katıldığım toplantıda anlatılanlar bütün vizyonumu değiştirdi ve DXN Türkiye'deki en büyük paketi alarak DXN Türkiye İş Ortağı oldum. Ailemle beraber ürünleri hemen kullanmaya başladık. Kısa bir süre sonra kendimizde gördüğümüz değişimden çok etkilendik ve bu ürünlerle herkesin tanışması gerektiğine olan inancımız katlandı.

DXN Türkiye ile tanışmama vesile olan Volkan Verdi'ye, DXN'i kurarak Ganoderma Mucizesi ile bizleri buluşturan kurucu Sn. Dato Dr. Lim Siow Jin’e TEŞEKKÜR EDİYORUM. Sizde şimdi DXN Üyelik için bana ulaşabilirsiniz, görüşmek dileğiyle...

DXN Üye Numarası

818414986

İletişim

0505 310 42 83

Şimdi Kayıt Olun!

Yeter AMİL Ekibine Katılın!

DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim