DXN Lingzhi 3in1 Coffee

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Lingzhi 3in1 Coffee; Ganoderma Lucidum özü ile zenginleştirilmiş, 1.kalite Arabica kahve çekirdeğinden harmanlanmış, krema ve şekerin en doğal hali eklenmiş fermente (instant) kahvedir. Şekerin en doğal hali, şeker kamışı bitkisinden kimyasal kullanılmadan elde edilir. Krema çok özel bir formülasyonla üretilmektedir. Bu kahvenin içindeki krema için klasik “süt tozu” muamelesi yapmak hakaret olur.

Jenerik bir isim alan DXN Lingzhi 3in1 Coffee (Ganoderma ekstresi içeren kahve) sizi farklı bir 3ü 1 arada kahve lezzetiyle buluşturacak, kendinizi daha iyi hissedecek ve tekrar içmek isteyeceksiniz. Klasik kahvelerde 100-200mg olan kafein miktarı, Ganoderma’nın etkinliğini arttırmak için %0.06 (binde altı) oranında düşürülmüştür. Bir paket 20 içimlik ürün içerir.

Keyif olsun diye şekerli ve kremalı kahve severlerdenseniz; DXN şirketimizin sizin için özel olarak ürettiği DXN Lingzhi 3in1 Coffee‘yi mutlaka denemelisiniz.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim