DXN Lingzhi Cream Coffee

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Lingzhi Cream Coffee (DXN Kremalı Kahve)‘yi mutlaka denemelisiniz. DXN Lingzhi Black Coffee (DXN Sade Kahve) tanıtım yazısında “kahvenizi sentetik şeker veya sentetik süt tozu ile kirletmeden tüketin!” demiştik. Keyif olsun diye şekersiz ve kremalı kahve sevenlerdenseniz; asla kaçırmayın.

Ganoderma Lucidum özü ile zenginleştirilmiş, 1.Kalite Arabica Kahve çekirdeğinden harmanlanmış şekersiz, kremalı, fermente (instant) kahvedir. Krema çok özel bir formülasyonla üretilmektedir. Bu kahvenin içindeki krema için klasik “süt tozu” muamelesi yapmak hakaret olur.

Krema ile hafifletilmiş acımtırak kahve sevenler için DXN Lingzhi Cream Coffee (DXN Kremalı Kahve) (Ganoderma içeren kremalı şekersiz kahve) iyi bir seçim olabilir. Şekerle arası olmayanlar için üretilmiştir. Klasik kahvelerde 100-200mg olan kafein miktarı, DXN Lingzhi Cream Coffee‘de Ganoderma’nın etkinliğini arttırmak için %0.06 (binde altı) oranında düşürülmüştür. Bir paket 20 poşet ürün içerir.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim