DXN Reishi Gano (RG) Kapsül

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Reishi Gano (RG) ürünümüze geçmeden önce Ganoderma hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Latince adı Ganoderma olan Kırmızı Reishi Mantarı; Çinde Lingzhi, Japonya’da Reishi adıyla bilinen çok değerli bir mantardır. Çok nemli ormanlık alanda içerisine az ışık geçiren, çürümeye yüz tutmuş meşe, kestane, kayın, erik gibi ağaç kütükleri üzerinde yetişir. Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum) 4000 yıldan fazla bir süredir geleneksel Çin ve Japon tıbbında kullanılmaktadır. Odunsu ve sert yapısı sebebiyle tüketimi özel koşullar gerektirmektedir.

Kırmızı Reishi Mantarını, asırlar önce Çin’de ve Japonya’da sadece hanedanlar ve çocuklarının içebildiği, halktan birisinin mantarı bir ağaç altında bulduğunda bile saraya götürüp teslim ettiği, teslim etmeyenlerin cezalandırıldığını belirten yüzlerce resmi kayıt bulunmuştur. Çin Seddini yaptıran SHİH-HUANG (M.Ö.259-210) bu mantarı kullanan ilk imparator olarak bilinmektedir.

DXN Reishi Gano (RG)

DXN Reishi Gano (RG), organik olarak lisanslı olan DXN çiftliklerinde yetiştirilen, 90 günde bir hasat edilen, %100 Ganoderma Lucidum gövdesinden imal edilmiştir. 90 ve 360 kapsül içerikli ambalaj boyları vardır. Piyasada Ganoderma oranı en yüksek ve en kaliteli ürün DXN Reishi Gano (RG)‘dur.

Genel olarak bağışıklık sistemini desteklediği, güçlendirdiği ve vücut fonksiyonlarının dengelediği tespit edilen Kırmızı Reishi Mantarı herhangi bir hastalığın tedavisi için üretilmemiştir.

DXN Reishi Gano (RG) kullanmaya başladığınızda; ilk 30 gün içerisinde vücudunuzda bir detoks etkisi başlar. Vücudunuzdan toksin atılımı kolaylaşır ve arındığınızı hissedersiniz. Devam eden 12 – 24 ay sürecinde bağışıklık sisteminizi desteklemeye, düzenli kullanımının sağladığı gençleşme ile birlikte hayatınızdaki genel değişimi fark etmeye başlarsınız.

DXN Reishi Gano (RG) ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi için üretilmemiştir.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim