DXN Reishi Gano Tea (Çay)

19 Aralık 2017
19 Aralık 2017 dxnuyelik

DXN Reishi Gano Tea ile Doğa Özünün Zevkine Varın!

Çay, çay bitkisinin işlenmiş yapraklarından “Camellia sinensis” denilen geleneksel bir içecektir. Her yaprağında doğal iyiliğin doğal bileşimi, özellikle de polifenoller (kateşinler, flavonoidler), eser elementler ve vitaminler yatıyor.

DXN, yüksek kalitede Reishi Gano tozu ile harmanlanmış DXN Reishi Gano Tea™ ürününü piyasaya sürdü. DXN Reishi Gano Tea™ koruyucular, suni renklendiriciler ve tatlandırıcılar içermez. Aynı zamanda zihninizi ve bedeninizi canlandırır ve olağanüstü lezzeti ve hoş kokusu ile de kendinizi mutlu hissedersiniz.

Yeni bir bardak için özlem duyacağınız o muhteşem tat için DXN Reishi Gano Çayı’na şans verin!

DXN Reishi Gano Tea, DXN Ganoderma içerdiği için bazı faydaları ortaktır. Amaç; gün içinde çay içmeyi sevenlerin, çok fazla çay tüketenlerin vücut için destekleyici etkileri olduğu bilinen “Ganoderma” içerikli DXN Reishi Gano Çayı içerek bütünsel sağlıklı yaşamlarını desteklemektir.

DXN Reishi Gano Tea, son derece güçlü sağlık yararları nedeniyle Avrupa’da da giderek çok popüler bir içecek haline gelmiştir.

DXN Türkiye ürünleri hakkında bilgi almak ve temin etmek için EKİBİMİZ bölümünden seçeceğiniz bir arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim