Volkan VERDİ

DXN Üyelik için İSTANBUL başta olmak üzere tüm TÜRKİYE genelinde ki ekibimizle, DXN ürünlerini ve eşsiz pazarlama planını kullanarak hayatınızı değiştirmenize vesile olmak için buradayız.

DXN Bayi Liderlik Okulu

VOLKAN VERDİ

EXECUTIVE STAR DIAMOND

1980 İstanbul doğumlu, Anadolu Ünv. Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. 1997'de TEGV eğitim parkında başlayan bilgisayar merakım bir kaç yıl içinde mesleğim oldu. Son 10 yıldır kurumsal bir firmada Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaya devam ediyorum.

Her çalıştığım şirket, her tanıdığım insan bana yeni deneyimler kazandırdı. Personel olarak çalıştığım süre boyunca anladım ki; farklı bir şeyler yapmazsam hiç bir şeyi değiştiremeyecektim.

Geleceğe hazırlanmak, yatırım yapmak, belki de işsiz kalırsam kurtarıcı iş bölgesi oluşturmak adına ticaretle ilgilenmeye başladım. Ticarete olan ilgim, öğrenme isteğim ve bir an da kendimi içinde bulduğum girişimlerim, risk alma, pazarlama ve satış konularında daha fazla gelişmemi sağladı. Motivasyon, kişisel gelişim gibi konulara da ayrı bir ilgi duyuyor, bu konularla ilgili yayınları ve eğitimleri sürekli takip ediyorum.

Bugün, Lider Girişimciler ekibinin kurucusuyum. İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Giresun, Çorum, Antalya illerinde ki ekip arkadaşlarımızla beraber büyümeye ve DXN Türkiye'yi zirveye taşımaya devam ediyoruz.

DXN Üye Numarası

818409210

İletişim

0554 789 49 06

DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim