sağlıklı, keyif dolu bir hayat için

İÇECEKLER ve YİYECEKLER

Her biri kendine has, her biri farklı bir lezzette… Gününüze keyif katarken, sizi de düşünen karışımlar… Çay, Kahve, Enzim İçecekleri ve Yiyecekler

Market raflarında gördüğümüz her şey organik, her şey doğal! En azından üzerinde öyle yazıyor. Ancak arkasında ki küçücük yazıları okuduğumuzda gerçeklerle yüz yüze geliyoruz. İçerik okuma alışkanlığından sonra ki aşama üretim yöntemlerini bilmek. Bir ürün bize ulaşana kadar nasıl işlemlerden geçiyor, bu önemli. Özel üretilmiş ürünler tüketmek hayatımızı, sağlığımızı olumlu yönde etkiler. Her gün çay, kahve ya da meyve suyu içiyorsanız; herhangi bir marka yerine DXN ürünlerini tercih edebilirsiniz. DXN ürünleri yaşam kalitenizi yükseltir.

DXN Kahveleri, birinci kalite Arabica kahve çekirdekleri, Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı), Cordyceps (Tırtıl Mantarı) veya Lion’s Mane (Aslan Yelesi Mantarı) özütü ile; daha zinde, daha enerjik ve işinize daha odaklı bir gün için size eşlik edebilir.

DXN Meyve Suları (Enzim İçecekleri), dünya literatüründeki çok özel meyvelerin %100 doğal olarak sıkılmış, konsantre versiyonlarıdır. Egzotik Meyveler olan Ananas, Mango, Avakado ve Yaban Mersini’nden sonra Noni ve Roselle’yi de çok seveceksiniz!

Yiyecek kategorisinde iki muhteşem ürünümüz bulunuyor. Birincisi, şekersiz formülü ile boğazınızı rahatlatan, ağız kokusunu gideren, ferahlatan Zhi Mint, ikincisi hazır eriştelerin Spirulina içeren en sağlıklı versiyonu Spirudle. Bu iki ürünü de mutlaka deneyin.

Lingzhi Black Coffee

Cream Coffee

Lingzhi 3in1 Coffee

Zhi Mocha

Cordyceps Coffee

White Coffee Zhino

Cocozhi

Zhi Cafe Classic

DXN Lion’s Mane Coffee

DXN Lemonzhi (Limonlu Çay)

DXN Lion’s Mane Oocha

DXN Morinzhi Meyve Suyu

DXN Roselle Meyve Suyu

DXN Cordypine Meyve Suyu

DXN Spirudle

DXN Zhi Mint

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim

İLETİŞİME GEÇ

Sosyal Medya hesaplarımızı takip edebilir, mesaj gönderebilir, DXN ürünleri ve iş fırsatı hakkında tüm sorularını iletebilirsin. Sana en kısa sürede dönüş yapacağız.

DXN Turkiye Ekip Lider Takim